• Aug 08, 2020, 11:00 AM – 4:00 PM
  • Jun 18, 2020, 6:00 PM – 9:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    K čemu jsou v ateliéru různé reflektory, jaká světla jsou vhodná na konkrétní svícení a jak se používají? Pokud jste ještě neměli dostatek příležitostí vyzkoušet si se světly vše možné i nemožné, přijďte na večerní workshop, kterým vás provede Martina Houdek. Kurz je zaměřen prakticky.
  • Feb 15, 2020, 8:00 AM – 4:00 PM
    Bečov (Mostecko)
    Desítky let mění povrchová těžba hnědého uhlí krajinu Severočeského kraje a místní svérázné obyvatele. Dva fotografové Jakub Bartoška a Jiří Benák Mostecko a Chomutovsko navštěvují již přes dvacet let. Krajina se jim mění před očima i na fotografiích. Nyní nabízí celodenní vymazlené workshopy.
  • Feb 08, 2020, 10:00 AM – 1:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    Jak na Newborn fotografie s Annou Rasmussen krok za krokem. Ať už čekáte v rodině miminko a chcete uchovat vzpomínky na první dny jeho života, nebo jste profík a chcete si rozšířit portfolio, přijďte na kurz k Anně Rasmussen, ať víte, jak na newborn fotografii.
  • Jan 15, 2020, 6:00 PM – 8:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    V posledních letech se pojem "konceptuální fotografie" stal fenoménem světové i české fotografie. Co to vlastně znamená a jaký přístup k takovému konceptu může mít světově uznávaný Miloš Nejezchleb a taktéž světově uznávaná Zara Wildmoons? Přijďte si je poslechnout.
  • Jan 14, 2020, 6:00 PM – 9:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    K čemu jsou v ateliéru různé reflektory, jaká světla jsou vhodná na konkrétní svícení a jak se používají? Pokud jste ještě neměli dostatek příležitostí vyzkoušet si se světly vše možné i nemožné, přijďte na večerní workshop, kterým vás provede Martina Houdek. Workshop bude zaměřen prakticky.
  • Dec 04, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    Jak zařídit, aby zvířata spolupracovala s fotografem? O tom a o své cestě a pojetí fotografování zvířat vám při besedě poví redaktorka časopisu Foto-video -Simona Nálepková a spoluzakladatel a porotce prestižní fotografické soutěže Czech Nature Photo - Michal Krause.
  • Oct 23, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
  • Oct 02, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    Beseda o fotografování "street" aneb fotografií z ulice - bude tentokrát uvedena českými fotografy, kteří nikdy nenechají fotoaparát doma: Tomáš Vocelka, který získal grant Prahy 2018 v Czech Press Photo. Dalším je Honza Jirkovský, správce facebookové skupiny Street Report.
  • Aug 14, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
    Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
    Beseda s Tomášem Vocelkou a Jaroslavem Horou. Budou se promítat fotografie z francouzské Provence a baltského pobřeží.

© 2019 by Horus EYE s.r.o.

• Black Instagram Icon

fotoklub