Den otevřených dveří Animuj.cz - kurzy animace, filmu a triku
Základy svícení ve fotoateliéru od produktu po portrét
Jun 18, 6:00 PM – 9:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
K čemu jsou v ateliéru různé reflektory, jaká světla jsou vhodná na konkrétní svícení a jak se používají? Pokud jste ještě neměli dostatek příležitostí vyzkoušet si se světly vše možné i nemožné, přijďte na večerní workshop, kterým vás provede Martina Houdek. Kurz je zaměřen prakticky.
Workshop Krajem uhlí / industriální krajina
Feb 15, 8:00 AM – 4:00 PM
Bečov (Mostecko)
Desítky let mění povrchová těžba hnědého uhlí krajinu Severočeského kraje a místní svérázné obyvatele. Dva fotografové Jakub Bartoška a Jiří Benák Mostecko a Chomutovsko navštěvují již přes dvacet let. Krajina se jim mění před očima i na fotografiích. Nyní nabízí celodenní vymazlené workshopy.
Workshop - Newborn fotografie nejen pro maminky
Feb 08, 10:00 AM – 1:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
Jak na Newborn fotografie s Annou Rasmussen krok za krokem. Ať už čekáte v rodině miminko a chcete uchovat vzpomínky na první dny jeho života, nebo jste profík a chcete si rozšířit portfolio, přijďte na kurz k Anně Rasmussen, ať víte, jak na newborn fotografii.
Beseda: Jak se fotí: konceptuální fotografie?
Jan 15, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
V posledních letech se pojem "konceptuální fotografie" stal fenoménem světové i české fotografie. Co to vlastně znamená a jaký přístup k takovému konceptu může mít světově uznávaný Miloš Nejezchleb a taktéž světově uznávaná Zara Wildmoons? Přijďte si je poslechnout.
Základy svícení ve fotoateliéru od produktu po portrét
Jan 14, 6:00 PM – 9:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
K čemu jsou v ateliéru různé reflektory, jaká světla jsou vhodná na konkrétní svícení a jak se používají? Pokud jste ještě neměli dostatek příležitostí vyzkoušet si se světly vše možné i nemožné, přijďte na večerní workshop, kterým vás provede Martina Houdek. Workshop bude zaměřen prakticky.
Beseda: Jak se fotí divoká a domácí zvířata?
Dec 04, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
Jak zařídit, aby zvířata spolupracovala s fotografem? O tom a o své cestě a pojetí fotografování zvířat vám při besedě poví redaktorka časopisu Foto-video -Simona Nálepková a spoluzakladatel a porotce prestižní fotografické soutěže Czech Nature Photo - Michal Krause.
Jak se fotí industriální krajina?
Oct 23, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
Jak se fotí "street" fotografie?
Oct 02, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
Beseda o fotografování "street" aneb fotografií z ulice - bude tentokrát uvedena českými fotografy, kteří nikdy nenechají fotoaparát doma: Tomáš Vocelka, který získal grant Prahy 2018 v Czech Press Photo. Dalším je Honza Jirkovský, správce facebookové skupiny Street Report.
Jak se fotí Francie a Balt
Aug 14, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko
Beseda s Tomášem Vocelkou a Jaroslavem Horou. Budou se promítat fotografie z francouzské Provence a baltského pobřeží.

© 2019 by Horus EYE s.r.o.

• Black Instagram Icon

fotoklub