Wed, Oct 02 | Fotoklub Kavalírka

Jak se fotí "street" fotografie?

Beseda o fotografování "street" aneb fotografií z ulice - bude tentokrát uvedena českými fotografy, kteří nikdy nenechají fotoaparát doma: Tomáš Vocelka, který získal grant Prahy 2018 v Czech Press Photo. Dalším je Honza Jirkovský, správce facebookové skupiny Street Report.
Zakázat přihlašování

Čas a místo

Oct 02, 2019, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko

O události

Beseda o fotografování "street" aneb fotografií z ulice - bude tentokrát uvedena našimi předními fotografy, kteří nikdy nenechají fotoaparát doma Tomáš Vocelka, který se street fotografií dokonce získal grant Prahy v soutěži Czech Press Photo na rok 2019 a čeká ho velká samostatná výstava.  

Druhou osobností je Honza Jirkovský, který založil a spravuje skupinu Street Report na Facebooku a vytváří též amatérské soutěže pro tento typ fotografie. Sám je aktivním autorem, který dlouhodobě pracuje na dokumentárních projektech a nenajde se den, kdy by něco přecijen nevyfotil. Přijďte se nechat inspirovat od těchto dvou skvělých fotografů a osobností! Rezervujte si včas místo k sezení. V průběhu besedy bude dostatek času k zodpovězení Vašich otázek.  

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • rezervace místa
    CZK 100
    CZK 100
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost

© 2019 by Horus EYE s.r.o.

  • Black Instagram Icon

fotoklub

kavalírka