Wed, Jan 15 | Fotoklub Kavalírka

Beseda: Jak se fotí: konceptuální fotografie?

V posledních letech se pojem "konceptuální fotografie" stal fenoménem světové i české fotografie. Co to vlastně znamená a jaký přístup k takovému konceptu může mít světově uznávaný Miloš Nejezchleb a taktéž světově uznávaná Zara Wildmoons? Přijďte si je poslechnout.
Zakázat přihlašování

Čas a místo

Jan 15, 2020, 6:00 PM – 8:00 PM
Fotoklub Kavalírka, Pod Kavalírkou 18, Praha 5-Košíře, Česko

O události

Zara Wildmoons vystavuje, publikuje v módních magazínech, lektoruje a přednáší o fotografii a pojetí umění. "Pracuje s dramatizujícími prvky světla, s poetikou, která může evokovat fin de siecle.", napsal o její práci producent a kritik umění Boris Carloff. Italský VOGUE vybral dvakrát za sebou fotografie Zary Wildmoons pro Photo VOGUE FESTIVAL v Miláně a pak ji v únoru 2019 zařadil do VOGUE TALENTS. S editorialem magazínu Esprit Lidových novin “Heart Oddity” byla oceněna European Newspaper AWARD 2019. 

Miloš Nejezchleb za poslední tři roky získal přes deset mezinárodních ocenění, vystavoval v Paříži, Benátkách, Torontu a j.. Dvakrát po sobě vyhrál soutěž Nikon kalendář a vloni se stal vítězem Czech Press Photo v kategorii Lifestyle. Své sociálně orientované projekty zachycuje v sériích a vyniká výrazně odlišnou až grafickou podobou jeho snímků, typickou pro konceptuální fotografii. 

Platba je nutná převodem na účet, po registraci Vám bude na email doručena faktura k úhradě. Vstup je 100,- kč.

V ateliéru bude drobné občerstvení, káva, čaj, limo a jiné. 

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
 • Vyprodáno
  rezervace
  CZK 100
  CZK 100
  0
  CZK 0
Tato událost je vyprodána

Sdílet událost

© 2019 by Horus EYE s.r.o.

 • Black Instagram Icon

fotoklub

kavalírka